26 TEHNOLOOGIAD 30 MOOTORIVALIK 36 SÕITMINE ELEKTRIAUTOGA JA LAADIMINE 38 - KOHANDAMINE

Suurus: px
Alustada lehe näitamist:

Download "26 TEHNOLOOGIAD 30 MOOTORIVALIK 36 SÕITMINE ELEKTRIAUTOGA JA LAADIMINE 38 - KOHANDAMINE"

Väljavõte

1 UUS PEUGEOT 2008

2 PEUGEOT on juba 200 aastat järginud tootmisel prantsuse kvaliteedi ja innovaatilisuse traditsioone. Täna rakendab PEUGEOT kogu oma energia minimalistliku disainiga sõidukite konstrueerimisele, mis pakuvad juhtimist ületavat, kõiki meeli võimendavat elamust. Ergonoomia, materjalid, ühenduvus iga pisemgi detail on meie poolt läbi mõeldud, et pakkuda teile üha intuitiivsemat juhtimiskogemust. Meie lähenemise keskmes on ikka ja alati ennekõike inimlikkus, mistõttu soovime pakkuda eeskätt just valikuvabadusi 04 - PEUGEOT 2008 linnamaastur 10 PEUGEOT e-2008 linnamaastur 14 UUS ARUSAAMINE LIIKUVUSEST 16 - SALONG 26 TEHNOLOOGIAD 30 MOOTORIVALIK 36 SÕITMINE ELEKTRIAUTOGA JA LAADIMINE 38 - KOHANDAMINE

3 MEELIÜLENDAV LINNAMAASTUR

4 VEETLEVUSE JÕUD Veenva ja voolujoonelise siluetiga, kõrgendatud kliirensiga uus PEUGEOT 2008 linnamaastur räägib ruumikusest ja jõulisusest. Sõiduki väljandusrikas esiosa, isikupärane valgussignatuur, 18 valuveljed* ning kapoti joont pikendavate, läikivmustade aknaliistudega* ja Black Diamond musta värvi katusega* toovad esile sõiduki tõhusa ja sportlikku iseloomu. *Standardne, valikuline või ei ole olenevalt versioonist saadaval.

5 ILMSELGELT SILMAPAISTEV Uue PEUGEOT 2008 esiosa silmapaistvus ja isikupära väljendub tavalisest tagapool paiknevas tuuleklaasis, mis rõhutab sõiduki nõtkust ja atleetlikkust. Sõiduki rõhtsa paigutusega kapott päädib esiosas suuremõõtmelise, kroomitud iluvõrega, margikohaselt isikupärase, kolme küünisejälge jäljendava valgussignatuuri ja kaslasliku pilguga modernsust esile tõstvate täis LED esituledega. SUJUVAD ÜLEMINEKUD Uue PEUGEOT 2008 toekat tagaosa ehivad läikivmust riba tulede vahel, dünaamilisust rõhutav spoiler ning alaosas annab väljanägemisele viimase lihvi kaks kroomitud summutitoru otsa. Lisaks Peugeot le iseloomulike LED tagatuledele tõstavad sõiduki kõrgtehnoloogilisust esile tuledes kolme küünisejälge jäljendavad ning nähtavuse tõstmiseks nii valgel kui ka pimedal ajal põlevad tagatuled. (1) Full Light Emitting Diode: Elektroluminestseeruvad dioodid vähendavad energiakulu ja suurendavad valgustusvõimsust. Saadaval olenevalt mudeliversioonist. (1) Saadaval olenevalt mootorivalikust.

6 EXALTING e-suv *. MEELIÜLENDAV ELEKTRILINE LINNAMAASTUR * Le e-suv exaltant.

7 ERISTAVAD TUNNUSED Oma skulptuurse silueti poolest sarnaneb uus PEUGEOT e-2008 sisepõlemismootoriga mudeliversioonidele, tegemata seejuures mitte mingisuguseid järeleandmisi reisijate ja pagasiruumi ruumikuse osas (1). Elektrilisele mudeliversioonile on iseloomulik, seda sisepõlemismootoriga mudeliversioonidest eristada võimaldav, rohelise ja sinise helgiga elektriline Lõvi, kerega sama värvi ornamentidega iluvõrel, samuti aitab elektrilist mudeliversiooni teistest eristada jõuallikale viitav embleem e esitiibadel ja tagaluugil. Sõiduki sisemuses on reisijateruum varustatud Alcantara Gréval hallist tekstiilist, rohelise ja sinise pistega eksklusiivsisuga(2). (1) Pagasiruumi mahutavus põrandapinna kohal. (2) Saadaval üksnes elektrilise mudeliversiooni GT varustustaseme korral.

8 AVASTAGE ENDA JAOKS LIIKUMISVÕIMALUSED UUEL TASEMEL, e-mobiilsus Sõitmine täies mahus elektri jõul pakub teile täiesti uuelaadseid elamusi: enneolematu, koheses kiirenduses väljenduv erksus ning müra puudumine sõitmisel. Tundke rõõmu sujuvast sõidust ilma jõnksude ja nõksudeta. Ülimalt mitmekülgne, linnas praktiline ja maanteel ühtviisi nii jõuline kui ka turvaline uus PEUGEOT e-2008 linnamaastur pakub teile vabaduse liigelda vastavalt teie soovidele, seal hulgas sõidukitele piiratud ligipääsuga aladel. Selle sõiduki läbisõiduulatus täislaetud akudega on 310 km WLTP(1), CO2 heitgaase seejuures tekitamata. ELEKTRISÕIDUKITELE SUUNATUD TEENUSED Sõitmise lihtsustamiseks elektrisõidukiga on töötatud välja otstarbekohased teenused. Suhelge oma uue PEUGEOT e-2008 linnamaasturiga laadimislülituste tellimiseks ja ülevaate saamiseks läbisõiduulatuse ressursist distantsilt, oma nutitelefoni vahendusel. Laadimist saate hallata ja planeerida nii MyPeugeot rakendusest kui ka 10 HD puutetundlikult ekraanilt (1). Teie heaolu suurendamiseks on teil lisaks võimalus programmeerida salongikliima sõidueelne ettevalmistamine. (1) Läbisõiduulatus aku pealt kuni 310 km (WLTP) / kuni 400 km (NEDC): Andmed on hinnangulised ning üksnes informatiivse tähendusega tüübikinnituse olemasolul. Läbisõiduulatus sõitmisel aku pealt sõltub tegelikest kasutustingimustest (ilmastikuolud, sõidustiil...) - CO2 heitmekogus kombineeritud sõidurežiimil Sõidufaasis 0 g (1) Laadimise tellimiseks kaugjuhtimise teel peab sõiduk olema laadimispunktiga ühendatud. Märkus : Teatavad distantsilt kasutatavad teenused käivituvad aastal 2020

9 ULATUSLIK KOGEMUS

10 UUS PEUGEOT i-cockpit 3D Rikastage oma elamustepagasit uuel, PEUGEOT i-cockpit 3D(1) juhikohal, mida iseloomustab intuitiivne ergonoomilisus ja mis hõlmab kompaktset rooli, 10 mahtuvuslikku puutetundlikku HD ekraani(1) ja digitaalset konfigureeritavat 3D näidikuplokki (1). Lisaks ühenduvusega tehnikale sõiduki pardal on sõiduk varustatud veel ka võti taskus, käed vabad käivitus- ja lukustussüsteemiga, kusjuures uste lahti- või kinnilukustamiseks piisab vaid sõidukile lähenemisest või sõidukist eemaldumisest (2). TÄIUSLIKKUS IGAS ELEMENDIS Uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi salongi viimistlusmaterjalid on valitud lähtuvalt rangetest kriteeriumitest nii nende kvaliteeti kui ka sportlikku elegantsi puudutavas osas, ühildades šikid materjalid osavalt originaalsete värvitoonidega. Sõiduki kõrgest klassist ja maitsekas kujundus väljendub nii Alcantara (1) dekoratiivpistega polstris, kui ka Nappa(2) nahksisus, samuti salongi musta värvi dekoratiivpaneelides (1) ja täisnahast roolis(1). Miljöövalgustuse osas on teil valida kaheksa erineva, salongi stiilipuhtust rõhutava värvusrežiimi (1) vahel. (1) Valikul või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (2) ADML Proximity ( võti taskus, käed vabad käivitus- ja lukustussüsteem). Standardne, valikuline või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (1) Saadaval olenevalt viimistlustasemetest põhivarustuses (2) Saadaval olenevalt viimistlustasemest ja mootorivalikust. Täpsemad andmed nahksisu kohta leiate tehnilistest spetsifikatsioonidest, mis on saadaval müügiesindusest või PEUGEOT teie riigi veebilehel.

11 SÕIDUTEAVE TÄIESTI UUEL TASANDIL Digitaalne 3D näidikuplokk(1) kuvab juhtimiseks vajaliku teabe, muuhulgas näiteks navigeerimisinfo ja juhiabid, juhi vaatevälja kahel, tähtsuse järjekorra alusel kuvataval tasandil. Tähtsama loomuga teave nagu näiteks sõidukiirus ja ohutust puudutavad hoiatused tulevad teie tähelepanu koheseks äratamiseks kuvamisele hologrammide kujul. IGAKÜLGSE ÜHENDUVUSEGA LINNAMAASTUR Jälgige oma teekonna muretut kulgu 10 puutetundlikul HD ekraanil (1) või digitaalsel 3D näidikuplokil. (2). Tänu TomTom Traffic(3) 3D naviseadmele on teie käsutuses liiklusinfo, teie teekonnale kuluv aeg nagu ka ohualad. Püsige ühenduses kuvades oma nutitelefoni rakendused puutetundlikule ekraanile kasutades selleks Mirror Screen funktsiooni(4). Teie nutitelefoni laadimiseks on nähtud ette induktsioonlaadimise ala(5) asukohaga keskkonsoolil, kohe teie käeulatuses. USB pesad (6) reisijate jaoks nii salongi esi- kui ka tagaosas. (1) Valikul või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (1) Valikul või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (1) Standardne, valikuline või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (2) Valikul või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (3) TomTom teenused, mis võimaldavad kõikide liiklemiseks vajalike sündmuste kuvamise reaalajas (liiklusinfo reaalajas, kütusehinnad, parkimiskohad, ilmateade, kohalik otsing) ei ole meie piirkonnas saadaval. (4) Põhivarustuses saadaval olev Mirror Screen funktsioon võimaldab nutitelefoni rakenduste kuvamise puutetundlikule ekraanile. Mirror Screen funktsioon töötab, olenevalt seadmetest, kas Android Auto (Android nutitelefonide korral), Apple CarPlay (ios nutitelefonide korral) või siis MirrorLink (MirrorLink ühilduvusega Android nutitelefonide korral) tehnoloogia toel mobiiltelefoni ja internetiühenduse olemasolu eeldusel. Seisu ajal ja olenevalt rakendusest ka sõidu ajal toimivad üksnes need kolm sertifitseeritud rakendust. Sõites on kõnealuste rakenduste teatud funktsionaalsused blokeeritud. Teatud liiki sisu, mis võib olla nutitelefoniga tasuta kättesaadav, nõuab tasulist liitumist vastavate sertifitseeritud rakendustega Adroid Auto, Apple CarPlay ja Mirror Link. Täpsem teave on leitav teie riigi PEUGEOT veebilehelt. (5) Juhtmevaba laadimine magnetinduktsiooni teel. Saadaval olenevalt viimistlustasemetest kas põhivarustuses või lisavarustusena. (6) Kuni neli A ja C-tüüpi USB-pesa.

12 LAINURKVAADE Uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi, katuseluugiga panoraamkatus(1) muudab salongi valgusküllaseks. Rõõmu on sellest kõikidele reisijatele kuni tagumiste istekohtadeni välja. FOCAL HELIPUHTUS Täitke uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi salong oma lemmikmuusikaga, mille puhas ja kvaliteetne esitus on tagatud eksklusiivse HiFi premium Focal helisüsteemiga (1). Kõrgkvaliteetse Hi-Fi, rikka, puhta ja dünaamilise helipildi saavutamiseks salongis on reisijateruumi paigaldatud 10 kõlarit, seal hulgas keskkanal, 4 tweeterit*, 4 wooferit* ja subwoofer*. * Valjuhääldid ja bassikõlari kast (1) Prantsuse kaubamärk Focal on maailma juhtiv hi-fi lahenduste pakkuja. Saadaval olenevalt viimistlustasemest ja mootorivalikust.

13 MUGAVUS JA PRAKTILISUS Seadke ennast sisse uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi ergonoomilistel ja kehale head tuge pakkuvatel istmetel (1). Esiistmed on saadaval varustatuna istmesoojendusega(1), massaažifunktsiooniga(1) ja elektriliselt asendisse seadistatavatena (1). Suurema mugavuse pakkumiseks kõikidele reisijatele on reisijateruumi tagaosa konfiguratsiooni viidud sisse ruumilisa pakkuvad muudatused, lisaks pakuvad praktilisi rakendusvõimalusi arvukalt salongi moodustatud nutikaid panipaiku. Lisaks sellele on sõiduki müraisolatsiooni kvaliteet võrreldav luksusklassi sõidukite omaga. HEA JUURDEPÄÄSUGA NING RUUMIKAS PAGASIRUUM Pagasiruum on madala lävega ja avara juurdepääsuga ning selle mahutavust on võimalik 2/3-1/3 valemi alusel kokkuklapitava tagaistmega soovi korral veelgi suurendada (1). Pagasiruumi kahetasandiline põrand võimaldab ülemises asendis pagasiruumis veetavate asjade kiirema ja vaevatuma peale- ja mahalaadimise. Alumises asendis on rõhuasetus pagasiruumi mahutavusel. (1) Saadaval põhivarustuses, lisavarustusena või ei ole olenevalt viimistlustasemest saadaval. Massaažifunktsioon ja elektrilised seadistused on saadaval üksnes juhiistme jaoks. (1) Olenevalt varustustasemest ja mootorivalikust on pagasiruum mahutavusega alates 434 liitrit VDA kuni 1467 liitrit kokkuliigendatud tagaistmete korral.

14 UUE PÕLVKONNA LINNAMAASTUR

15 TUNDKE RÕÕMU OSALISELT ISESÕITVAST SÕIDUKIST Uus PEUGEOT 2008 on varustatud margikohaste, viimase põlvkonna tehnoloogiatega nagu näiteks PEUGEOT Drive Assist Plus (1) süsteemiga, mis võimaldab sõidukile osalise isejuhtimise. Sõiduraja hoidmise süsteem(2) ja adaptiivne püsikiirusehoidja on varustatud Stop & Go(3) funktsiooniga ning võimaldab sõidki liikumiskiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitja kiirusele ja pikivahe hoidmise. LAIENDAGE OMA TEGEVUSVABADUST Advanced Grip Control (1) tehnoloogia võimaldab teil kohandada teie uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi haarduvusomadusi vastavalt ilmastiku- ja teeoludele valides selleks ühe kolmest erinevast režiimist (2). Hill Assist Descent Control (3) aitab järskudel nõlvadel hoida sõiduki kiirust. (1) Standardne, valikuline või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (2) Süsteem, mis võimaldab püsimise juhi poolt valitud sõidurajal. (3) Süsteem toimib eesmise pamperi keskosas paikneva radari ja tuuleklaasi ülaossa paigaldatud kaamera tööl. (1) Kohandatud haarduvuse süsteem. Saadaval olenevalt viimistlustasemest ja mootorivalikust. (2) Liiv, muda, lumi. (3) HADC: Kiiruse ohjamise abisüsteem järskudel kallakutel. Saadaval olenevalt viimistlustasemest ja mootorivalikust.

16 MEELIERUTAV VALIK

17 VABADUS VALIDA Realiseerige oma soovid ja võimaldage endale vabadus valikutes. Tänu uuele moduleeritavale ja erinevate jõuallikate kasutamist võimaldavale platvormile, mis on töötatud välja vastamaks nii uutele vajadustele kui ka kasutustele, on uus PEUGEOT 2008 linnamaastur saadaval nii bensiinimootoritega, diiselmootoritega kui ka täies mahus elektrilisena. Selle uue platvormiga, mis töötati välja pidades ennekõike silmas konstruktsiooni kergust, võimalikult väikese kütusekulu saavutamist ja CO2 heitmetekoguste ohjamist, on sõiduki juures tagatud suurepärane juhitavus, manööverdamisvõime, müra- ja soojusisolatsioon, mis on kõik omadused, mille osas on Peugeot le raske võrdväärset leida. Otstarbekohaselt elektrisõiduki jaoks optimeerituna seisneb see platvorm konstruktsiooni täiuslikus sünteesis võimaldades sellele (1) uuele PEUGEOT e-2008 linnamaasturile täiemahulise reisijateruumi ja pagasiruumi, PEUGEOT mudelitele omaste kvaliteediomaduste arvelt seejuures järeleandmisi tegemata. (1) Pagasiruumi mahutavus põrandapinna kohal.

18 SUUR VALIK TÕHUSAID MOOTOREID Uus PEUGEOT 2008 on varustatud margikohaste, viimase põlvkonna tehnoloogiatega nagu näiteks PEUGEOT Drive Assist Plus (1) süsteemiga, mis võimaldab sõidukile osalise isejuhtimise. Sõiduraja hoidmise süsteem(2) ja adaptiivne püsikiirusehoidja on varustatud Stop & Go(3) funktsiooniga ning võimaldab sõidki liikumiskiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitja kiirusele ja pikivahe hoidmise. TÄIE SUJUVUSE JUURES Paindlik ja ergas 8-käiguline EAT8(1) automaatkäigukast võimaldab käikude vahetamise nii labadest roolil kui ka käiguhoovast, mille toime põhineb elektrilistel impulssidel. Quickshift(2) tehnoloogiaga tagab käiguvahetuste sujuvuse ning selle võrra suurema juhtimismugavuse, seda eeskätt madalal kiirusel. 1) Uus, EURO 6 (EURO 6d-TEMP-EVAP-ISC) heitgaaside kogust reguleeriv standard, mis jõustub 1. septembril KÜTUSEKULU JA CO2HEITMEKOGUSED WLTP(1) väärtused tehnilise info tabelis (1) Esitatud kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused vastavad WLTP tüübikinnitusele (määrus EL 2017/948). Alates 1. septembrist 2018 antakse uutele sõidukitele tüübikinnitused ülemaailmselt ühtlustatud sõiduautode katsemenetluse (WLTP) alusel, mis seisneb uue ja täpsemalt tegelikkust kajastavas katsemenetluses kütusekulu ja CO2 heitmekoguse mõõtmiseks. Nimetatud WLTP protseduur asendab täies mahus seni kasutusel olnud Euroopa uue sõidutsükli (NEDC) protseduuri. Kuna katsetingimused vastavad täpsemalt tegelikkusele, on ka WLTP protseduuri järgi mõõdetud kütusekulu ja CO2 heitmekogused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC protseduuri järgi mõõdetuna. Kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused sõltuvad konkreetse sõiduki otstarbekohasest varustustasemest, lisavarustusest ja rehvide tüübist. Täpsema teabe saamiseks pöörduge lähima müügiesinduse poole. Rohkem teavet veebilehelt aadressil NEDC(2) väärtused thinilise info tabelis (2) Kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused, mis on määratud kindlaks vastavalt uuele WLTP määrusele (EL määrus 2017/948) ning saadud väärtused teisendatakse NEDC-ks, mis võimaldab võrreldavuse teiste sõidukitega. Täpsema teabe saamiseks pöörduge lähima müügiesinduse poole. Väärtuste juures ei ole arvestatud sõiduki otstarbekohaste kasutustingimustega, sõidustiiliga, sõiduki varustustasemega ega lisavarustusega ning väärtused võivad varieeruda olenevalt kasutatavate rehvide tüübist. (1) Efficient Automatic Transmission 8. Saadaval olenevalt mootorivalikust. (2) Sujuvad ja kiired käiguvahetused võimaldav tehnoloogia.

19 ELEKTRILISED AISTINGUD Kogege oma uue PEUGEOT e-2008 linnamaasturiga kordumatuid, üksnes elektrisõidukiga sõitmisest saadavaid elamusi sõites täiesti müravabalt ja ilma igasuguste vibratsioonideta. 100kW (136hj) mootor tagab kohese kiirenduse tänu mootorist vahetult vabanevale 260Nm pöördemomendile võimaldades teile ühtviisi nii sujuva kui ka dünaamilise sõidu. 50kWh(1) mahutavusega kõrgepingeaku võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimisega kuni 310 km WLTP(2) ilma CO2 heitmeid tekitamata. Vastavalt teie vajadustele või soovidele on teil võimalus valida teile sobiv sõidurežiim (tavapärane Normal, ökonoomne Eco või sportlik Sport) ja aktiveerida pidurdusrežiim Brake (3), mis vähendab piduripedaalile vajutamise vajadust võimaldades samas aku laadimise sõiduki mahakiirenduste käigus. (1) Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast km läbisõitu. (2) Läbisõiduulatus aku pealt kuni 310 km (WLTP) / kuni 400 km (NEDC): Andmed on hinnangulised ning üksnes informatiivse tähendusega tüübikinnituse olemasolul. Läbisõiduulatus sõitmisel aku pealt sõltub tegelikest kasutustingimustest (ilmastikuolud, sõidustiil...) - CO2 heitmekogus kombineeritud liiklustsükli korral: Sõidufaasis 0 g. (3) Brake funktsioon (mootorpidur) pakub kahte, pidurdamisel vabaneva energia üleskorje režiimi aku (mõõdukaks või tõhustatud) laadimiseks sõidu ajal. PAINDLIKKUS LAADIMISEL Teil on valida erinevate laadimislahenduste vahel alates tavapäraste vooluvõtupesade ja jõuvõtupesade kasutamisest elukohas või töökohas kuni avalike laadimispunktideni välja, mis võimaldavad aku täislaadimise 80% ulatuses vähem kui 30 minutiga (1). Laadimine on programmeeritav ükskõik kas võrguühenduseta, 10 puutetundliku ekraani kasutamisel sõiduki pardal, või siis teie nutitelefonist MyPeugeot võrguülese rakenduse kasutamisel (2). (1) Aku täislaadimine avalikus kiirlaadimispunktis 80% ulatuses 30 minutiga 100kW alalisvooluga. Laadimise aeg võib erineda olenevalt laadimisjaama tüübist ja võimsusest, välisõhu temperatuuris laadimispunktis ning aku temperatuurist. (2) Laadimise tellimiseks kaugjuhtimise teel peab sõiduk olema laadimispunktiga ühendatud.

20 MUUTKE OMA SÕIDUK ISIKUPÄRASEKS

21 TEHKE OMA ELU LIHTSAKS SIMPLIFIEZ-VOUS Ühtviisi kasulikud kui ka nägusad tarvikud LA VIE. on töötatud välja veelgi suurema mugavuse pakkumiseks ja ohutuse tagamiseks sõitmisel teie uue PEUGEOT 2008 Ces linnamaasturiga. accessoires utiles et esthétiques ont été conçus pour augmenter encore votre confort et votre sécurité à bord du nouveau SUV PEUGEOT Kodune laadimisjaam Retrouvez-les 2. Jalgrattahoidja en concession katusereelingutele et sur le site 3. Metallist pagasiruumi eraldusvõre 4. Laste turvatool Station de recharge à domicile 2 - Porte-vélo sur barres de toit 3 - Grille pare-chien transversale 4 - Sièges enfants

22 SPORTLIK ELEGANTS Uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi reisijateruumi viimistlusmaterjalid (1) on valitud välja suurima hoolega. Kõik viimistlustasemed realiseeruvad teile elegantse miljöö loovas keskkonnas, kaasaegsete värvitoonide täielikus harmoonias. 1 2 ÉLÉGANCE SPORTIVE. 1. Tume tekstiilsisu PNEUMA 3D Les 2. matières Tume tekstiilsisu nobles des TRAXX garnissages kombineeritud intérieurs nahaga (1) du 3. nouveau Tume tekstiilsisu SUV PEUGEOT CAPY 2008 kombineeritud ont été choisis nahaga avec 4. Tume le plus alcantara grand soin. sisu MISTRAL kombineeritud nahaga 5. Tume nahksisu NAPPA Chaque 6. Helehall finition alcantara vous propose GREVAL des ambiances kombineeritud musta nahaga élégantes aux harmonies de couleurs actuelles Tissu Pneuma Noir 2. Tissu Traxx Gris & TEP Bleu 3. Tissu Capy & TEP Noir 4. Alcantara Noir & TEP Noir 5. Cuir Sellier Noir 6. Alcantara Gris Greval & TEP Noir (2) (1) Standardne, valikuline või ei ole olenevalt versioonist saadaval. (2) Saadaval üksnes elektrilise mudeliversiooni GT varustustasemega (1) Täpsemad Disponible andmed nahksisu de série, kohta en leiate option tehnilistest ou indisponible spetsifikatsioonidest, selon les mis versions. saadaval müügiesindusest või PEUGEOT teie riigi (2) veebilehel. Disponible exclusivement sur la finition GT de la version électrique. Pour le détail du garnissage cuir, se référer aux caractéristiques techniques disponibles en point de vente ou sur le site internet PEUGEOT de votre pays

23 SOLIIDNE ÉCLAT SOUTENU. LÄIGE Tehke oma valik väljapakutud värvitoonide Faîtes votre choix parmi les 8 teintes proposées hulgast värvituna ükskõik kas tavalise värvkattega, metallikvärviga, en peinture opaque, kaetuna métallisée, kolmekihilise vernie tri-couches lakiga või ou nacrée. pärlmuttervärviga. Les trois couleurs distinctives du nouveau SUV PEUGEOT 2008 Uus galvanisent PEUGEOT son 2008 dynamisme paistab : Rouge silma Elixir, oma Bleu kerevärvidega. Vertigo Valige erksate ja originaalsete värvide seast või hoopis midagi ou encore tagasihoidlikumat l Orange Fusion (2) ja. elegantsemat. Valge Banquise (1) Must Onyx (1) Hall Artense (1) Blanc Banquise (1) Noir Onyx (1) Gris Artense (1) Hall Platinum (1) Gris Platinium (1) (1) Saadaval lisavarustusena. (2) Saadaval põhivarustuses. (1) Disponible en option. (2) Disponible en série. Oranž Fusion Orange (2) Fusion (2) Punane Elixir Rouge (1) Elixir (1) Sinine Vertigo Bleu Vertigo (1) (1) Valge Nacré Blanc (1) Nacré (1) AERODÜNAAMILISUS ESPRIT AÉRODYNAMIQUE. Uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi veljed (1) Les on jantes vastupidavad (1) du nouveau ja stiilsed. SUV PEUGEOT Kerged 2008 ja voolujoonelised sont robustes et stylisées. 18 rattad vähendavad kütusekulu ja CO2 heitmekogust, rõhudes samas Allégées sõiduki et aérodynamiques, sportlikkusele. les roues 18 contribuent à réduire la consommation de carburant et les émissions de CO 2, tout en renforçant sa sportivité. (1) Disponible Standardne, valikuline en série, või en ei option ole olenevalt ou indisponible versioonist selon saadaval. les versions. 16 ilukilp, NOLITA 16 Valuvelg, ELBORN 17 Valuvelg, SALAMANCA 18 Valuvelg, BUND Enjoliveur 16 NOLITA Jante Alu 16 ELBORN Jante Alu 17 SALAMANCA Jante Alu 18 BUND 18 Valuvelg, EVISSA Jante Alu 18" EVISSA bi-ton Noir Onyx & Gris Eclat Gris Anthra, vernis brillant bi-ton diamantée & Noir Onyx, vernis brillant bi-ton diamantée & Noir Onyx, vernis brillant avec insert Gris Storm bi-ton diamantée & Noir Onyx, vernis Black Mist avec insert Noir Onyx 44 45

Peugeot Uus 508 SW Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustaseeuro P

Peugeot Uus 508 SW Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustaseeuro P Peugeot Uus 508 SW Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustaseeuro PureTech 180 AT8 PureTech 180 AT8 PureTech 180 AT8 Automaat

Rohkem

PICANTO Hinnad ja varustused KIA PICANTO HINNAKIRI Mootor VARUSTUSTASE Käigukast CO₂ emissioon (g/km) Kombineeritud kütusekulu Hind Soodush

PICANTO Hinnad ja varustused KIA PICANTO HINNAKIRI Mootor VARUSTUSTASE Käigukast CO₂ emissioon (g/km) Kombineeritud kütusekulu Hind Soodush Hinnad ja varustused KIA HINNAKIRI 01.11.2018 Mootor VARUSTUSTASE Käigukast CO₂ emissioon (g/km) Kombineeritud kütusekulu Hind Soodushind 1,2 MPI, 84 hj EX Manuaal 119 5,2 11 490 1,2 MPI, 84 hj GT Line

Rohkem

NIRO HEV Hinnad ja varustused KIA NIRO HEV HINNAKIRI Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind

NIRO HEV Hinnad ja varustused KIA NIRO HEV HINNAKIRI Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind Hinnad ja varustused KIA HINNAKIRI 01.11.2018 Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind Soodushind 1.6 GDI 6DCT LX Automaat Hübriid (bensiin) 3,4-4,0 86 22

Rohkem

Rio MY19 Hinnad ja varustused KIA Rio MY19 HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast CO₂ emissioon (g/km) Kombineeritud kütusekulu Soodushind Hind 1

Rio MY19 Hinnad ja varustused KIA Rio MY19 HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast CO₂ emissioon (g/km) Kombineeritud kütusekulu Soodushind Hind 1 Hinnad ja varustused KIA HINNAKIRI 01.11.2018 Mudel Mootor Käigukast CO₂ emissioon (g/km) Kombineeritud kütusekulu Soodushind Hind 1.2 LX 1,2 MPI, 84 hj Manuaal 122 5,3 12 790 1.2 EX 1,2 MPI, 84 hj Manuaal

Rohkem

Lexus_pricelist_03_2015_EE

Lexus_pricelist_03_2015_EE CT 200h DIN hj 136 CO 2, keskmine (g/km) 82 Kütusekulu, keskmine (l/100 km) 3,6 CT 200h Eco CT 200h Comfort CT 200h Comfort + nahksisu CT 200h Comfort + LED-esituled + nutikas sisenemine + toonklaas CT

Rohkem

Peugeot 3008 linnamaastur Hinnad ja varustused peugeot.autospirit.ee

Peugeot 3008 linnamaastur Hinnad ja varustused peugeot.autospirit.ee Peugeot 3008 linnamaastur Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus(kW/hj) Keskmine kütusekulu(l/100km) VARUSTUSTASE Varustustaseeuro SUV Manuaal Active SUV Manuaal Allure SUV Manuaal

Rohkem

Peugeot 5008 linnamaastur Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustas

Peugeot 5008 linnamaastur Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustas Peugeot 5008 linnamaastur Hinnad ja varustused Bensiin Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustaseeuro Manuaal Active 25 200 240 kuus Manuaal Allure

Rohkem

5/8/ Dacia LOGAN Hinnad ja varustused LOGAN HINNAKIRI VARUST

5/8/ Dacia LOGAN Hinnad ja varustused LOGAN HINNAKIRI VARUST Hinnad ja varustused LOGAN HINNAKIRI 02.04.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ACCESS LO2-AC75GEC Sedaan SCe 75 Bensiin 54 (73) / 6 300 manuaal 7 290 AMBIANCE LO2-AM75GEC

Rohkem

5/8/ Dacia SANDERO Hinnad ja varustused SANDERO HINNAKIRI

5/8/ Dacia SANDERO Hinnad ja varustused SANDERO HINNAKIRI Hinnad ja varustused SANDERO HINNAKIRI 02.04.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ACCESS SA2-AC75GEC Luukpära Sce 75 Bensiin 54/73 manuaal 7 490 AMBIANCE SA2-AM75GEC

Rohkem

Dacia SANDERO STEPWAY Hinnad ja varustused SANDERO STEPWAY HINNAKIRI VARUSTUSTASE MUDELI KOOD MOOTOR KERE KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR)

Dacia SANDERO STEPWAY Hinnad ja varustused SANDERO STEPWAY HINNAKIRI VARUSTUSTASE MUDELI KOOD MOOTOR KERE KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) Hinnad ja varustused SANDERO HINNAKIRI 02.04.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD MOOTOR KERE KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) SA2-SL90GEC TCe 90 Luukpära Bensiin 66/90 manuaal 10 890 SA2-SL90GIEC TCe 90 LPG

Rohkem

Peugeot Boxer eriversioonid Hinnad ja varustused Diisel Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustusta

Peugeot Boxer eriversioonid Hinnad ja varustused Diisel Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustusta Peugeot Boxer eriversioonid Hinnad ja varustused Diisel Mootor ja kere Käigukast Võimsus (kw/hj) Keskmine kütusekulu (l/100km) VARUSTUSTASE Varustustaseeuro 3.5t BlueHDi 140 Chassis Double Cab L2 Pro 23

Rohkem

Kia Niro HEV MY20 Hinnad ja varustused KIA Niro HEV MY20 HINNAKIRI Vedu Mootor Käigukast Varustustase Hind 4x2 1.6 GDI 6DCT Automaat LX 23

Kia Niro HEV MY20 Hinnad ja varustused KIA Niro HEV MY20 HINNAKIRI Vedu Mootor Käigukast Varustustase Hind 4x2 1.6 GDI 6DCT Automaat LX 23 Hinnad ja varustused KIA Niro HEV MY20 HINNAKIRI 07.05.2019 Vedu Mootor Käigukast Varustustase Hind 4x2 1.6 GDI 6DCT Automaat LX 23 490 4x2 1.6 GDI 6DCT Automaat EX 26 990 4x2 1.6 GDI 6DCT Automaat TX

Rohkem

ALFA ROMEO STELVIO Super PILOT MOTORS OÜ

ALFA ROMEO STELVIO Super   PILOT MOTORS OÜ ALFA ROMEO STELVIO Super www.alfaromeo.ee PILOT MOTORS OÜ Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 200 Super AWD AT8 Mootori töömaht, cm 3 1995 Võimsus, kw (hj) 147 (200) 4500 p/min Pöördemoment, Nm 330 1750 p/min

Rohkem

Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Honda võrreldamatu matkamootorratas on legendaarse Gold Wing'i viimase evolutsiooni käigus saanud veelgi mi

Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Honda võrreldamatu matkamootorratas on legendaarse Gold Wing'i viimase evolutsiooni käigus saanud veelgi mi Honda TOUR Gold Wing Tour Honda võrreldamatu matkamootorratas on legendaarse Gold Wing'i viimase evolutsiooni käigus saanud veelgi mitmekülgsemaks, seda mitte ainult seoses uute jõudluspiirangute edasinihutamisega

Rohkem

hinnakiri i10 MY19 i10 MY19 Varustus Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu l/100 km kw/hj EUR koos KM-ga 1.0 MPI Fresh Manuaal Bensiin 5,6

hinnakiri i10 MY19 i10 MY19 Varustus Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu l/100 km kw/hj EUR koos KM-ga 1.0 MPI Fresh Manuaal Bensiin 5,6 i10 MY19 i10 MY19 1.0 MPI Fresh Manuaal Bensiin 5,6 47/65 9 990 1.0 MPI Comfort Manuaal Bensiin 5,6 47/65 11 990 1.2 MPI Comfort Automaat Bensiin 6,8 63/87 12 990 Salongipaketid 145 koos i20 Hatchback

Rohkem

TYPE_R_EIL_EE.pdf

TYPE_R_EIL_EE.pdf See on Type R, mida olete oodanud. Karmim, kiirem, võimsam. Selles pesuehtsas sportautos on peidus kogu Honda võidusõidumaailm ning te ei pea pettuma, ükskõik kas liigute autoga võistlusrajal või maanteel.

Rohkem

V90-hinnakiri

V90-hinnakiri VOLVO V90 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. Viimati uuendatud

Rohkem

V90-hinnakiri

V90-hinnakiri VOLVO V90 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. Viimati uuendatud

Rohkem

JABRA STYLE Kasutusjuhend jabra.com/style

JABRA STYLE Kasutusjuhend jabra.com/style Kasutusjuhend jabra.com/style SISUKORD 1. TERE TULEMAST... 3 2. PEAKOMPLEKT... 4 3. KANDMINE... 5 3.1 KUULARIKATETE VAHETAMINE 4. AKU LAADIMINE... 6 5. ÜHENDAMINE... 7 5.1 BLUETOOTH SEADMEGA ÜHENDAMINE

Rohkem

NISSAN NV300 KAUBIK EURO6 Hinnakiri, varustus, värvid ja tehnilised andmed EE-17C-0901b

NISSAN NV300 KAUBIK EURO6 Hinnakiri, varustus, värvid ja tehnilised andmed EE-17C-0901b NISSAN NV300 KAUBIK EURO6 Hinnakiri, varustus, värvid ja tehnilised andmed 13.03.2018 NV300 KAUBIKU HINNAKIRI* EURO6 Mootor Varustustase Kere Käigukast Ülekande tüüp Stopp/startsüsteem CO₂heitkogus Hind

Rohkem

Kia SPORTAGE FL Hinnad ja varustused KIA SPORTAGE FL HINNAKIRI KERE Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g

Kia SPORTAGE FL Hinnad ja varustused KIA SPORTAGE FL HINNAKIRI KERE Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g Hinnad ja varustused KIA SPORTAGE FL HINNAKIRI 01.01.2019 KERE Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind Soodushind 4x2 1,6 GDI 2WD (132 hj) LX Manuaal 6,2-8,1 159

Rohkem

Uus S60-hinnakiri

Uus S60-hinnakiri UUS VOLVO S60 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. Viimati uuendatud

Rohkem

SPORTAGE MY19 Hinnad ja varustused KIA SPORTAGE FL HINNAKIRI Vedu Mootor Varustustase Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/k

SPORTAGE MY19 Hinnad ja varustused KIA SPORTAGE FL HINNAKIRI Vedu Mootor Varustustase Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/k Hinnad ja varustused KIA SPORTAGE FL HINNAKIRI 05.03.2019 Vedu Mootor Varustustase Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind Soodushind 4x2 1,6 GDI 2WD (132 LX Manuaal 6,2-8,1 159 18

Rohkem

Täiustatud ja julge uus HR-V pakub sõiduelamust, mis ei tee kompromisse ja pakub palju põnevust. Uued kujunduselemendid, nagu silmapaistev tume kroomi

Täiustatud ja julge uus HR-V pakub sõiduelamust, mis ei tee kompromisse ja pakub palju põnevust. Uued kujunduselemendid, nagu silmapaistev tume kroomi Täiustatud ja julge uus HR-V pakub sõiduelamust, mis ei tee kompromisse ja pakub palju põnevust. Uued kujunduselemendid, nagu silmapaistev tume kroomitud esivõre, voolujooniselid esituled, tagumine kroomitud

Rohkem

28 29

28 29 28 29 CARGO TIPPER KÕRGE VÕIMEKUS MADAL RASKUSKESE Iga BJT haagis on konstrueeritud ühte eesmärki silmas pidades - pakkuda teile parimat. Haagised on valmistatud vastavalt klientide tagasisidele, lähtudes

Rohkem

Stonic MY19 Hinnad ja varustused KIA Stonic MY19 HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Soodushind

Stonic MY19 Hinnad ja varustused KIA Stonic MY19 HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Soodushind Hinnad ja varustused KIA HINNAKIRI 01.11.2018 Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Soodushind Hind 1,2 LX Plus 1,2 MPI, 84 hj Manuaal 5,8 134 14 290 15 290 1,4 LX Plus 1,4

Rohkem

XC40-hinnakiri

XC40-hinnakiri VOLVO XC40 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. HINNAKIRI Kirjeldus

Rohkem

hinnakiri i10 MY19 i10 MY19 Varustus Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu l/100 km kw/hj EUR koos KM-ga 1.0 MPI Fresh Manuaal Bensiin 5,6

hinnakiri i10 MY19 i10 MY19 Varustus Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu l/100 km kw/hj EUR koos KM-ga 1.0 MPI Fresh Manuaal Bensiin 5,6 i10 MY19 i10 MY19 1.0 MPI Fresh Manuaal Bensiin 5,6 47/65 9 990 1.0 MPI Comfort Manuaal Bensiin 5,6 47/65 11 990 1.2 MPI Comfort Automaat Bensiin 6,8 63/87 12 990 Metallikvärv 295 Salongipaketid 145 koos

Rohkem

Peugeot Traveller Hinnad ja varustused Diisel Mootor ja kere Käigukast VARUSTUSTASE Varustustaseeuro BlueHDi 100 L1 Manuaal Business BlueHDi 100 L1 Ma

Peugeot Traveller Hinnad ja varustused Diisel Mootor ja kere Käigukast VARUSTUSTASE Varustustaseeuro BlueHDi 100 L1 Manuaal Business BlueHDi 100 L1 Ma Peugeot Traveller Hinnad ja varustused Diisel Mootor ja kere Käigukast VARUSTUSTASE Varustustaseeuro BlueHDi 100 L1 Manuaal Business BlueHDi 100 L1 Manuaal Active BlueHDi 120 L1 Manuaal Business BlueHDi

Rohkem

Kia CEED_CD Hinnad ja varustused KIA CEED_CD HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.4 LX Plu

Kia CEED_CD Hinnad ja varustused KIA CEED_CD HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.4 LX Plu Hinnad ja varustused KIA CEED_CD HINNAKIRI 02.01.2019 Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.4 LX Plus 1,4 MPI, 100hj Manuaal 6,4 145 14 990 1.0 T-GDI LX Plus 1,0 T-GDI

Rohkem

Elisa Ring Elisa Ringi mobiilirakendus Versioon

Elisa Ring Elisa Ringi mobiilirakendus Versioon Elisa Ring Elisa Ringi mobiilirakendus Versioon 1.0.85 15.01.2019 1 Elisa Ring... 1 1. Ülevaade... 3 1.1. Kirjeldus... 3 1.2. Tehnilised tingimused... 3 1.3. Kasutuselevõtt ja sisselogimine... 3 2. Rakenduse

Rohkem

B120_10 estonian.cdr

B120_10 estonian.cdr Alati seal, et teid aidata Registreerige oma toode ja otsige abi koduleheküljelt www.philips.com/welcome B120 Beebimonitor Küsimus? Kontakteeruge Philipsiga Eestikeelne kasutusjuhend 2 Valgussensor USB

Rohkem

Taskuprinter KASUTUSJUHEND

Taskuprinter KASUTUSJUHEND Taskuprinter KASUTUSJUHEND Täname, et ostsite taskuprinteri Polaroid Mint. Käesoleva kasutusjuhendi eesmärk on anda teile juhiseid toote ohutuks kasutamiseks ja et see ei kujutaks endast kasutajale mingit

Rohkem

Dacia LODGY Hinnad ja varustused LODGY HINNAKIRI VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) OPEN LDG-OPEN100GED

Dacia LODGY Hinnad ja varustused LODGY HINNAKIRI VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) OPEN LDG-OPEN100GED Hinnad ja varustused LODGY HINNAKIRI 08.08.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) OPEN LDG-OPEN100GED Mahtuniversaal 5-kohaline TCe 100 Bensiin 75/100 manuaal 10 890

Rohkem

Uus Polo Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Tüüp Tüüp kw / hj Tüüp EUR koos km-ga AW12GV Trendline / 80 5MAN AW12LV Tren

Uus Polo Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Tüüp Tüüp kw / hj Tüüp EUR koos km-ga AW12GV Trendline / 80 5MAN AW12LV Tren Uus Polo Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Tüüp Tüüp kw / hj Tüüp EUR AW12GV 1.0 59 / 80 15 702 AW12LV 16 415 AW13LV 16 903 AW13LZ DSG-7 18 396 AW133V 1.6 TDI SCR 19 296 AW14LZ DSG-7 19 928

Rohkem

Slaid 1

Slaid 1 HINNAKIRI 3008 3008 KESKMINE KÜTUSEKULU L/100KM KÄIGUKAST VÕIMSUS KW/HJ HIND KUUMAKSE * BENSIINIMOOTOR 3008 ACCESS 1.6 VTI 6,7 M5 88/120 16 900 198 3008 ACTIVE 1.6 VTI 6,7 M5 88/120 19 600 230 3008 ACTIVE

Rohkem

Renault KOLEOS Hinnad ja varustused KOLEOS hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN ZGH-Z

Renault KOLEOS Hinnad ja varustused KOLEOS hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN ZGH-Z Hinnad ja varustused KOLEOS hinnakiri alates 26.02.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN ZGH-ZN175DA2EC Universaal 2.0 dci 175 X-Tronic 4x2 Diisel 130/177 7-k automaat

Rohkem

DJI GOGGLES Kiirjuhend V1.0

DJI GOGGLES Kiirjuhend V1.0 DJI GOGGLES Kiirjuhend V1.0 DJI Goggles DJI Goggles on mugavad prillid, mis on disainitud mugavaks FPV lendamiseks DJI toodetega. Nad loovad ultra-kõrge kvaliteediga pildi, minimaalse viivitusega pikamaa

Rohkem

Golf R-Line Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Mudeli Mudeli kw / hj Tüüp EUR koos km-ga BQ14KE R-Line 1.5 TSI 110 / 150 DSG

Golf R-Line Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Mudeli Mudeli kw / hj Tüüp EUR koos km-ga BQ14KE R-Line 1.5 TSI 110 / 150 DSG Golf R-Line Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Mudeli Mudeli kw / hj Tüüp EUR BQ14KE R-Line 1.5 TSI 110 / 150 DSG-7 23 987 BQ146Z R-Line 2.0 TDI 110 / 150 DSG-7 26 030 Tähelepanu: Toodud hinnad,

Rohkem

FIAT 500 X HINNAKIRI FIAT esindused Eestis: Autospirit AS Ehitajate tee 122, Tallinn Tel: Autospirit Tartu OÜ Turu 47,

FIAT 500 X HINNAKIRI FIAT esindused Eestis: Autospirit AS Ehitajate tee 122, Tallinn Tel: Autospirit Tartu OÜ Turu 47, FIAT 500 X HINNAKIRI FIAT 500 X HINNAKIRI kood Versioon Käigukast Kütus Hind, EUR Käibemaksuga 334.212.3 500X 1.0 T3 120 MT URBAN M6 Bensiin 16.990 334.215.3 500X 1.3 95 MJet MT URBAN M5 Diisel 18.950

Rohkem

Renault KOLEOS Hinnad ja varustused KOLEOS hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN ZGH-Z

Renault KOLEOS Hinnad ja varustused KOLEOS hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN ZGH-Z Hinnad ja varustused KOLEOS hinnakiri alates 26.02.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN ZGH-ZN175DA2EC Universaal 2.0 dci 175 X-Tronic 4x2 Diisel 130/177 7-k automaat

Rohkem

Uus Polo TGI Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Tüüp Tüüp kw / hj Tüüp EUR koos km-ga AW12CV Trendline / 75 5MAN AW124V

Uus Polo TGI Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Tüüp Tüüp kw / hj Tüüp EUR koos km-ga AW12CV Trendline / 75 5MAN AW124V Uus Polo TGI Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Tüüp Tüüp kw / hj Tüüp EUR AW12CV 1.0 55 / 75 13 792 AW124V 59 / 80 16 804 AW12EV 1.0 TGI 66 / 90 17 188 AW13LV 15 287 AW13LZ 16 742 AW133V 17

Rohkem

CEED SW CD Hinnad ja varustused KIA CEED_SW_CD HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.0 T-GD

CEED SW CD Hinnad ja varustused KIA CEED_SW_CD HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.0 T-GD Hinnad ja varustused KIA CEED_SW_CD HINNAKIRI 05.07.2019 Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.0 T-GDI LX Plus 1,0 T-GDI 120 hj Manuaal 5,2-5,5 120-127 17 390 1.4

Rohkem

XC90-hinnakiri

XC90-hinnakiri VOLVO XC90 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. Viimati uuendatud

Rohkem

CEED CD Hinnad ja varustused KIA CEED_CD HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.6 CRDi LX Pl

CEED CD Hinnad ja varustused KIA CEED_CD HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.6 CRDi LX Pl Hinnad ja varustused KIA CEED_CD HINNAKIRI 23.07.2019 Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.6 CRDi LX Plus 1,6 CRDi, 115hj Manuaal 4,0 103 18 490 1.4 T-GDI 7DCT EX

Rohkem

CampaignPriceList-EE

CampaignPriceList-EE Toyota Corolla Kampaania hinnakiri Sedaan Mootor Võimsus hj Käigukast Kütuse tüüp Kombineeritud kütusekulu Varustustase Hind Kuumakse 1.6 Valvematic 132 Manuaalne Bensiin 5,7 Standard 16 690 165 1.6 Valvematic

Rohkem

Microsoft Word _500X_-_2019_04_15_EST.docx

Microsoft Word _500X_-_2019_04_15_EST.docx FIAT 500 X-HINNAKIRI FIAT 500 X-HINNAKIRI kood Versioon Käigukast Kütus Hind eurodes, käibemaksuga 334.212.3 500X 1.0 T3 120 MT URBAN M6 Bensiin 19 490 334.215.3 500X 1.3 95 MJet MT URBAN M5 Diisel 19

Rohkem

KUUM! OTSI POEST ja heade hindadega! 2 49 DRESSIPLUUS tüdrukutele, värvilise kirjaga, suurused: cm DRESSIPLUUS poistele, kirja ja pealetrükiga

KUUM! OTSI POEST ja heade hindadega! 2 49 DRESSIPLUUS tüdrukutele, värvilise kirjaga, suurused: cm DRESSIPLUUS poistele, kirja ja pealetrükiga KUUM! OTSI POEST ja heade hindadega! värvilise kirjaga, poistele, kirja ja pealetrükiga, DRESSIPÜKSID värvilise aplikatsiooni ja elastsete mansettidega, DRESSIPÜKSID poistele, ühevärvilised, elastsete

Rohkem

C-SEERIA JA VJATKA-SEERIA LÄBIVOOLUKUIVATID

C-SEERIA JA VJATKA-SEERIA LÄBIVOOLUKUIVATID C-SEERIA JA VJATKA-SEERIA LÄBIVOOLUKUIVATID C-SEERIA LÄBIVOOLUKUIVATID TÕHUSAKS JA ÜHTLASEKS VILJA KUIVATAMISEKS Mepu kõrgtehnoloogilised, pideva vooluga, sooja õhuga kuivatid kuivatavad vilja õrnalt,

Rohkem

Microsoft Word - HEOS 1 kasutusjuhend EST.docx

Microsoft Word - HEOS 1 kasutusjuhend EST.docx HEOS 1 Seadistamise kiirjuhend http://www.denon.ee/?op=body&id=169 http://www.tophifi.ee/ https://www.facebook.com/tophifi.ee ENNE, KUI ALUSTATE Veenduge, et kõik alljärgnev on töökorras: 1. SAMM: LAHTIPAKKIMINE

Rohkem

Uus V60-hinnakiri

Uus V60-hinnakiri UUS VOLVO V60 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. Viimati uuendatud

Rohkem

UUS ALUSPESU VÄHEMA EEST ROHKEM...IGA PÄEV KOLLEKTSIOON hinnaga, mis sind üllatab! kuum! 2 49 RINNAHOIDJA tõstva efektiga, polsterdatud, elastse pitsi

UUS ALUSPESU VÄHEMA EEST ROHKEM...IGA PÄEV KOLLEKTSIOON hinnaga, mis sind üllatab! kuum! 2 49 RINNAHOIDJA tõstva efektiga, polsterdatud, elastse pitsi UUS ALUSPESU VÄHEMA EEST ROHKEM...IGA PÄEV KOLLEKTSIOON hinnaga, mis sind üllatab! kuum! tõstva efektiga, polsterdatud, elastse pitsiga, saadaval värvides: suurused: 70B-85C IDEAALNE SÜGAVA DEKOLTEEGA

Rohkem

Kia PROCEED Hinnad ja varustused KIA PROCEED HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.4 T-GDI

Kia PROCEED Hinnad ja varustused KIA PROCEED HINNAKIRI Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.4 T-GDI Hinnad ja varustused KIA PROCEED HINNAKIRI 01.11.2018 Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon (g/km) Hind 1.4 T-GDI 7DCT GT-Line 1,4 T-GDI, 140hj 7DCT 7DCT 5,5-5,7 125-129 23 590

Rohkem

CITY MOTORS AS LAAGRI ESINDUS: TARTU ESINDUS: Pärnu mnt 541, Laagri Jõe 9a, Tartu Telefon: , faks: Tele

CITY MOTORS AS   LAAGRI ESINDUS: TARTU ESINDUS: Pärnu mnt 541, Laagri Jõe 9a, Tartu Telefon: , faks: Tele CITY MOTORS AS www.citymotors.ee LAAGRI ESINDUS: TARTU ESINDUS: Pärnu mnt 541, 6404 Laagri Jõe 9a, 50104 Tartu Telefon: 626 400, faks: 626 401 Telefon: 36 893 Teenindus: 626 4090 Teenindus: 36 892 Email:

Rohkem

G TECTA 4G mitme gaasi detektor EE Lühijuhend

G TECTA 4G mitme gaasi detektor EE Lühijuhend G TECTA 4G mitme gaasi detektor Lühijuhend 2 Sisukord Ohutus- ning ettevaatusabinõud 2 Karbi sisu 3 Toote ülevaade 3 Toote omadused 3 Akude kontrollimine 4 Sisselülitamine 4 G-TECTA 4G käivitusprotsess

Rohkem

Golf R-Line Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Mudeli Mudeli kw / hj Tüüp EUR koos km-ga BQ14KE R-Line 1.5 TSI ACT OPF 110 / 150 DSG-7

Golf R-Line Mudeli Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind Kood Mudeli Mudeli kw / hj Tüüp EUR koos km-ga BQ14KE R-Line 1.5 TSI ACT OPF 110 / 150 DSG-7 Golf R-Line Varustus Mootor Võimsus Käigukast Hind kw / hj Tüüp EUR BQ14KE R-Line 1.5 TSI ACT OPF 110 / 150 DSG-7 25 003 BQ146Z R-Line 2.0 TDI SCR 110 / 150 DSG-7 27 073 TSI Turbolaadimisega otsesissepritse

Rohkem

P9_10 estonian.cdr

P9_10 estonian.cdr Registreerige oma toode ja saage abi kodulehelt www.philips.com/welcome P9/10 Eestikeelne kasutusjuhend 2 Ühendage P9 kõlar Bluetooth ühenduse kaudu oma Bluetooth seadmega, nagu näiteks ipadiga, iphone'iga,

Rohkem

ELAMUD, SAUNAD, SUVILAD Norra puitmaja kvaliteet Eestis

ELAMUD, SAUNAD, SUVILAD Norra puitmaja kvaliteet Eestis ELAMUD, SAUNAD, SUVILAD Norra puitmaja kvaliteet Eestis ARCA NOVA ELEMENT OÜ on... Arca Nova Gruppi kuuluv majatehas mis asub Juuru vallas, Raplast 12 km kaugusel Kose suunas asuva Juuru aleviku ääres.

Rohkem

CampaignPriceList-EE

CampaignPriceList-EE Toyota Corolla Kampaania hinnakiri Mootor 5-ukseline luukpära Võimsus hj Käigukast Kütuse tüüp Kombineeritud kütusekulu Varustustase Hind Kuumakse 1.2 Turbo 116 Manuaalne Bensiin 5,6 Standard 16 390 162

Rohkem

Sandero_Stepway_2019_04_EE.indd

Sandero_Stepway_2019_04_EE.indd ja Sandero Stepway Vali julgelt krossover Uue vapustav loomus köidab tähelepanu esimesest silmapilgust. Uus, kroomelementidega ja veelgi väljendusrikkam radiaatorivõre ning ümberkujundatud kerejooned

Rohkem

Ülaveeris

Ülaveeris SÕIDUKI PILDISTAMISE JUHEND Sõiduki pildistamisel tuleb järgida allpool esitatud nõudeid. Nõutavate fotode näidised on juhendis. 1. Üldnõuded 1.1. Peale sõiduki tuleb fotol jäädvustada ka fotode saatmise

Rohkem

TÄIESTI UUS ŠKODA SCALA 0% SISSE- MAKSE SCALA HINNAKIRI XXL Segmendi suurim pagasiruum 467 L CNG Hübriid Surugaas + bensiin Eesti keel Emakeelsed menü

TÄIESTI UUS ŠKODA SCALA 0% SISSE- MAKSE SCALA HINNAKIRI XXL Segmendi suurim pagasiruum 467 L CNG Hübriid Surugaas + bensiin Eesti keel Emakeelsed menü TÄIESTI UUS ŠKODA SCALA 0% SISSE- MAKSE SCALA HINNAKIRI XXL Segmendi suurim pagasiruum 467 L CNG Hübriid Surugaas + bensiin Eesti keel Emakeelsed menüüd Bensiinimootorid Võimsus kw / hj Käigukast Active

Rohkem

Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo 280 AT8 VIN ZAREAEGN6J Mootori töömaht, cm Võimsus, kw (hj) 206 (280) 3750 p/min Pöördemoment, Nm

Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo 280 AT8 VIN ZAREAEGN6J Mootori töömaht, cm Võimsus, kw (hj) 206 (280) 3750 p/min Pöördemoment, Nm Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo 280 AT8 VIN ZAREAEGN6J7580936 Mootori töömaht, cm 3 1995 Võimsus, kw (hj) 206 (280) 3750 p/min Pöördemoment, Nm 400 2250-4250 p/min Kütuse liik Bensiin Kütusepaak, l 58 Kütusekulu

Rohkem

KIIRJUHEND Lugege kiirjuhend enne seadme kasutamist hoolikalt läbi. Kõik tärniga (*) märgitud juhised kehtivad WLAN + 3G mudelitele (Lenovo B6000-H(V)

KIIRJUHEND Lugege kiirjuhend enne seadme kasutamist hoolikalt läbi. Kõik tärniga (*) märgitud juhised kehtivad WLAN + 3G mudelitele (Lenovo B6000-H(V) KIIRJUHEND Lugege kiirjuhend enne seadme kasutamist hoolikalt läbi. Kõik tärniga (*) märgitud juhised kehtivad WLAN + 3G mudelitele (Lenovo B6000-H(V) / Lenovo B8000-H). Tehnilised andmed Mudeli nimetus

Rohkem

Microsoft Word - EasyFit Touch_ET

Microsoft Word - EasyFit Touch_ET EasyFit Touch aktiivsusmonitor kasutusjuhend Puuteekraaniga aktiivsusmonitor - randmevõru Funktsioonid Kellaaeg Sammulugemine Läbitud vahemaa Kalorid Äratuskell Unejälgimise režiim Märguanne liikumiseks

Rohkem

5/8/ Dacia LOGAN MCV Hinnad ja varustused LOGAN MCV HINNAKIRI 26.03

5/8/ Dacia LOGAN MCV Hinnad ja varustused LOGAN MCV HINNAKIRI 26.03 Hinnad ja varustused LOGAN MCV HINNAKIRI 26.03.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD MOOTOR KERE KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ACCESS LM2-AC75GEC Sce 75 E6C Universaal Bensiin 54 (73) / 6 300 manuaal 8 390

Rohkem

S90-hinnakiri

S90-hinnakiri VOLVO S90 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. HINNAKIRI Kirjeldus

Rohkem

Control no:

Control no: Smart Access Driftsprocedure A. Eeltingimused... 2 1. Nutitelefoni ühilduvus... 2 2. Kaabli valik... 2 a. Apple devices (Apple'i seadmed) (iphone 4/4S)... 2 b. Apple devices (Apple'i seadmed) (iphone 5/5c/5s)...

Rohkem

Document number:

Document number: WNR Kiirpaigaldusjuhend Lisateavet, juhised ja uuendused saab leida internetist aadressil http://www.a-link.com Kiirpaigaldusjuhend Komplekt sisaldab: - WNR repiiter - Paigaldusjuhend Ühendused / Ports:

Rohkem

ŠKODA RAPID SPACEBACK Stiilne Reddot disainiauhinna võitja Turvaline Euro NCAP RAPID SPACEBACK HINNAKIRI Mootor, töömaht Võimsus kw/hj Käigukast Activ

ŠKODA RAPID SPACEBACK Stiilne Reddot disainiauhinna võitja Turvaline Euro NCAP RAPID SPACEBACK HINNAKIRI Mootor, töömaht Võimsus kw/hj Käigukast Activ ŠKODA RAPID SPACEBACK Stiilne Reddot disainiauhinna võitja Turvaline Euro NCAP RAPID SPACEBACK HINNAKIRI Mootor, töömaht Võimsus kw/hj Käigukast Active Ambition Elegance 1.0 TSI 70 / 95 5-k. manuaal 13

Rohkem

FIAT TIPO HINNAKIRI FIATi esindused Eestis: Autospirit AS Ehitajate tee 122, Tallinn Tel Autospirit Tartu OÜ Turu 47,

FIAT TIPO HINNAKIRI FIATi esindused Eestis: Autospirit AS Ehitajate tee 122, Tallinn Tel Autospirit Tartu OÜ Turu 47, FIAT TIPO HINNAKIRI FIAT TIPO HINNAKIRI Kood Versioon Mootor HJ Kütus Käigukast Hind, EUR koos KM 357.02B.0 Luukpära POP 1.4 95 FG MT 13 790 357.02C.0 Luukpära POP 1.3 95 D MT 18 290 357.04B.0 Universaal

Rohkem

Captur_2018_03_EE.indd

Captur_2018_03_EE.indd Renault CAPTUR Linnaseiklus Atraktiivne ja populaarne linnamaastur - Renault CAPTUR on läbinud uuenduskuuri. Oma uute kerevärvide, elegantsete kroomdetailide ja uue kujuga esivõre ning klaasist panoraamkatusega

Rohkem

FIAT 500L HINNAKIRI Kood Mudel Võimsus kw/hj Käigukast Keskmine kütuse kulu* l/100 km CO2 heitkogus (g/km) Hind, EUR koos käibemaksuga M.4 500L

FIAT 500L HINNAKIRI Kood Mudel Võimsus kw/hj Käigukast Keskmine kütuse kulu* l/100 km CO2 heitkogus (g/km) Hind, EUR koos käibemaksuga M.4 500L FIAT 500L HINNAKIRI Kood Mudel Võimsus kw/hj Käigukast Keskmine kütuse kulu* l/100 km CO2 heitkogus (g/km) Hind, EUR koos käibemaksuga 330.14M.4 500L 1.4 120 TJet PopStar 88/120 M6 9,1/5,6/6,9 159 15.990

Rohkem

UUS COMBO LIFE Hinnakiri

UUS COMBO LIFE Hinnakiri UUS COMBO LIFE Hinnakiri 1.01.2019 Combo Life Käigukast kw Hj WLTP-CO 2 g/km Hind EUR koos KM-ga 20% ENJOY L1H1 1.2 Turbo ECOTEC Start/Stop 0DL26 EH61 / XIAA M6 81 110 157 18,500 1.5 DT ECOTEC Start/Stop

Rohkem

ALFA ROMEO STELVIO Super Pakkumine nr. PILOT MOTORS OÜ

ALFA ROMEO STELVIO Super Pakkumine nr.   PILOT MOTORS OÜ ALFA ROMEO STELVIO Super Pakkumine nr. www.alfaromeo.ee PILOT MOTORS OÜ 22.06.2017 Tehniline teave Alfa Romeo Stelvio 2.0 Super 280 AWD AT8 VIN ZARFAHBN0J7C04104 Mootori töömaht, cm 3 1995 Võimsus, kw

Rohkem

Renault CLIo ja CLIo Grandtour

Renault CLIo ja CLIo Grandtour Renault CLIo ja CLIo Grandtour Veelgi unikaalsem, tänu sinule Uude Renault CLIOSSE on kerge armuda ning selle rohkete isikupärastamisvõimaluste abil võid oma autole täiesti unikaalse välimuse anda. Katusekleebised,

Rohkem

SINU UKS DIGITAALSESSE MAAILMA Ruuter Zyxel LTE3302 JUHEND INTERNETI ÜHENDAMISEKS

SINU UKS DIGITAALSESSE MAAILMA Ruuter Zyxel LTE3302 JUHEND INTERNETI ÜHENDAMISEKS SINU UKS DIGITAALSESSE MAAILMA Ruuter Zyxel LTE3302 JUHEND INTERNETI ÜHENDAMISEKS OLULINE TEAVE: LOE ENNE RUUTERI ÜHENDAMIST! Ruuter on sinu uks digitaalsesse maailma. Siit saavad alguse kõik Telia teenused

Rohkem

(Estonian) DM-RBCS Edasimüüja juhend MAANTEE MTB Rändamine City Touring/ Comfort Bike URBAN SPORT E-BIKE Kasseti ketiratas CS-HG400-9 CS-HG50-8

(Estonian) DM-RBCS Edasimüüja juhend MAANTEE MTB Rändamine City Touring/ Comfort Bike URBAN SPORT E-BIKE Kasseti ketiratas CS-HG400-9 CS-HG50-8 (Estonian) DM-RBCS001-02 Edasimüüja juhend MAANTEE MTB Rändamine City Touring/ Comfort Bike URBAN SPORT E-BIKE Kasseti ketiratas CS-HG400-9 CS-HG50-8 SISUKORD OLULINE MÄRKUS... 3 OHUTUSE TAGAMINE... 4

Rohkem

1_Audi R8 Coupé_mudelid, standard- ja lisavarustus_ _MY`16.pdf

1_Audi R8 Coupé_mudelid, standard- ja lisavarustus_ _MY`16.pdf Audi R8 Coupé 2016 Mark ja mudel Käigukast Mudelikood Mootor ja töömaht, cm3 Võimsus, kw / hj Pöördemoment, Nm Kütusekulu, 1 l/100km CO 2 keskmine, g/km Hind km-ga, EUR Audi R8 V10 Coupé 5.2 FSI quattro

Rohkem

Renault MEGANE R.S. Hinnad ja varustused MEGANE R.S. hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KW/HJ KÜTUS KÄIGUKAST HIND (EUR)

Renault MEGANE R.S. Hinnad ja varustused MEGANE R.S. hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KW/HJ KÜTUS KÄIGUKAST HIND (EUR) Hinnad ja varustused MEGANE hinnakiri alates 14.01.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KW/HJ KÜTUS KÄIGUKAST HIND (EUR) MB4-RS1280GED Luukpära 1,8 TCe 280 206 (280) / 6000 Bensiin manuaal 28 990

Rohkem

Juhend nutiterminali seadistamiseks ja kaardimaksete vastuvõtmiseks Ingenico Link/2500 ja icmp

Juhend nutiterminali seadistamiseks ja kaardimaksete vastuvõtmiseks Ingenico Link/2500 ja icmp Juhend nutiterminali seadistamiseks ja kaardimaksete vastuvõtmiseks Ingenico Link/2500 ja icmp Terminali seadistamine Lülita telefonis või tahvelarvutis (edaspidi telefonis) sisse Bluetooth. (1) 1 1 Mudel

Rohkem

6 tsooniga keskus WFHC MASTER RF 868MHz & 4 või 6 tsooniga alaseade SLAVE RF KASUTUSJUHEND 6 tsooniga WFHC RF keskus & 4 või 6 tsooniga alaseade SLAVE

6 tsooniga keskus WFHC MASTER RF 868MHz & 4 või 6 tsooniga alaseade SLAVE RF KASUTUSJUHEND 6 tsooniga WFHC RF keskus & 4 või 6 tsooniga alaseade SLAVE 6 tsooniga keskus WFHC MASTER RF 868MHz & 4 või 6 tsooniga alaseade SLAVE RF KASUTUSJUHEND 6 tsooniga WFHC RF keskus & 4 või 6 tsooniga alaseade SLAVE RF 868MHz 3-6 EE 1. KASUTUSJUHEND 6 tsooniga WFHC

Rohkem

Lodgy_2019_04_EE.indd

Lodgy_2019_04_EE.indd ERAKORDNE RUUMIKUS 2 KUNI 7 ISTEKOHTA Eriliselt ruumikas ja õdus interjöör Kuni seitsme täismõõdus istekoha* ja hoolikalt läbimõeldud panipaikadega ruumikas, mugavas ja praktilises salongis tunned end

Rohkem

Renault SCENIC Hinnad ja varustused SCENIC hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN MJ4-Z

Renault SCENIC Hinnad ja varustused SCENIC hinnakiri alates VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN MJ4-Z Hinnad ja varustused SCENIC hinnakiri alates 04.03.2019 VARUSTUSTASE MUDELI KOOD KERE MOOTOR KÜTUS KW/HJ KÄIGUKAST HIND (EUR) ZEN MJ4-ZEN115GED Mahtuniversaal 115 Bensiin 85/115 manuaal 19 790 ZEN MJ4-ZEN140GED

Rohkem

V90-hinnakiri

V90-hinnakiri VOLVO V90 See hinnakiri tühistab kõik eelmised hinnakirjad. Tootjal on õigus muuta käesolevas nimekirjas olevat autode ehitust, varustust ja hindu ilma sellest eelnevalt teavitamata. Viimati uuendatud

Rohkem

Edasimüüjad: Catwees OÜ Tallinn, Pärnu mnt 139, tel ; Tartu, Kalda tee 13, tel ; Pärnu, Ehitajate tee 2, tel Veho Eesti AS Ta

Edasimüüjad: Catwees OÜ Tallinn, Pärnu mnt 139, tel ; Tartu, Kalda tee 13, tel ; Pärnu, Ehitajate tee 2, tel Veho Eesti AS Ta Edasimüüjad: Catwees OÜ Tallinn, Pärnu mnt 139, tel 650 3300; Tartu, Kalda tee 13, tel 730 0385; Pärnu, Ehitajate tee 2, tel 447 6176 Veho Eesti AS Tallinn, Paldiski mnt 100, tel 617 7080 Agdeck-Auto AS

Rohkem

LoganMCV_2019_04_EE.indd

LoganMCV_2019_04_EE.indd ja Logan MCV Stepway Kaasaegsed tehnoloogiad lihtsustavad elu Stepway sisemuses on tehtud kõik tõhusaks ja lihtsaks. Sisseehitatud tagurduskaameraga* multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution, mäeltstardiassistent,

Rohkem

EUROOPA KOMISJON Brüssel, COM(2018) 284 final ANNEXES 1 to 2 LISAD järgmise dokumendi juurde: Ettepanek: Euroopa Parlamendi ja nõukogu määru

EUROOPA KOMISJON Brüssel, COM(2018) 284 final ANNEXES 1 to 2 LISAD järgmise dokumendi juurde: Ettepanek: Euroopa Parlamendi ja nõukogu määru EUROOPA KOMISJON Brüssel, 17.5.2018 COM(2018) 284 final ANNEXES 1 to 2 LISAD järgmise dokumendi juurde: Ettepanek: Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus, millega kehtestatakse uute raskeveokite CO2-heite

Rohkem

ULTRA GRIP ICE ARCTIC Kirjeldus UltraGrip Ice Arctic toimib suurepäraselt äärmuslikes jää- ja lumeoludes. Leidke oma lähim UltraGrip Ice Arcticu edasi

ULTRA GRIP ICE ARCTIC Kirjeldus UltraGrip Ice Arctic toimib suurepäraselt äärmuslikes jää- ja lumeoludes. Leidke oma lähim UltraGrip Ice Arcticu edasi ULTRA GRIP ICE ARCTIC Kirjeldus UltraGrip Ice Arctic toimib suurepäraselt äärmuslikes jää- ja lumeoludes. Leidke oma lähim UltraGrip Ice Arcticu edasimüüja siit. Esmaklassiline juhitavus ja haarduvus jääl

Rohkem

VRB 2, VRB 3

VRB 2, VRB 3 Tehniline andmeleht Sadulventiilid (PN 6) VR - tee ventiil, sise- ja väliskeere 3-tee ventiil, sise- ja väliskeere Kirjeldus Omadused Mullikindel konstruktsioon Mehaaniline snepperühendus täiturmootoriga

Rohkem

Technology Esimene PowerSense tehnoloogiaga elektromehaaniline tööriist

Technology Esimene PowerSense tehnoloogiaga elektromehaaniline tööriist www.klauke.com Technology Esimene PowerSense tehnoloogiaga elektromehaaniline tööriist Ajad muutuvad. Kompaktne ja maksimaalselt tõhus Kõikjal kus vaja kiiret, kergekaalulist ja effektiivset tööriista

Rohkem

Microsoft Word - Karu 15 TERMO nr 527.doc

Microsoft Word - Karu 15 TERMO nr 527.doc Termoülevaatus nr.57 (57/1. Märts 8) Hoone andmed Aadress Lühikirjeldus Karu 15, Tallinn Termopildid Kuupäev 6.1.8 Tuule kiirus Õhutemperatuur -1,1 o C Tuule suund Osalesid Kaamera operaator Telefoni nr.

Rohkem

SPORTident Air+

SPORTident Air+ Tarmo Klaar 2012-2013 Esimene koolitus Eestis 2012, Põlvas Ülevaade Uus riistvara Vana tarkvara Proovime kasutada, näited Põhineb hetkel teadaoleval funktsionaalsusel. Tootja ei ole veel lõplikku versiooni

Rohkem